InstaBIZ

Foto/ Dua Lipa elegante në Festivalin e Filmit në Kanë


               Publikuar në : 18:53 - 23/05/19 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka bërë parakalimin e saj në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Lipa ka qenë e ftuar në festën private, e cila u mbajt nga Alejandro Agag. Në këtë event ishin të ftuar një numër i madh personazhesh të njohur  mes tyre edhe aktori Orlando Bloom.

Dua është takuar me aktorin e njohur dhe kanë realizuar disa foto së bashku. Në këtë festë këngëtarja dukej në formë dhe elegante e veshur me një fustan të zi të gjatë./Opinion.al/

d1 d2 d3 d4 d5 d6 d7 d8 d9 d10
<
>

Pas