Kryesore

Foto/ Dhurata e pazakontë që i bënë Ramës në Kosovë, dyshek të personalizuarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:59 - 20/06/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kosovë, ku zhvilloi dhe një takim mes dy vendeve në të cilin u finalizuan disa marrëveshje.

Gjatë vizitës, kreu i qeverisë gjeti kohë që të vizitonte edhe disa prej sipërmarrjeve kosovare

Gjatë ndalesës në një kompani në qytetin e Gjakovës, kryeministrit iu bë një dhuratë e veçantë.

Rama mori me vete një dyshek të personalizuar me firmën e tij dhe dy flamujt, atë të Kosovës dhe të Shqipërisë, të stampuar në njërin krah të dyshekut.

Pas