Aktualitet

Foto/ Deputetët diskutojnë për krizën energjitike, në Kuvend ikin dritat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:17 - 26/10/21 |
Opi Nion

Gjatë mbledhjes së zhvilluar ditën e sotme në Komisionin e Ekonomisë në Kuvend është ndërprerë energjia elektrike.

Sikurse shfaqet në foto edhe pse në errësirë mbledhjet kanë vijuar, ndërsa kjo situatë është shoqëruar me batuta të deputetëve të pranishëm.

Ndërprerja e energjisë ndodhi në komisionin e Ekonomisë, në kohën kur poraportonte kreu i OSHEE Ardian Çela.  Vetë Çela ka qeshur dhe ka thënë”
“Edhe aeroplani bie, edhe avioni bie, megjithatë shoh që mikrofoni është i ndezur, duhet parë çelësi i brendshëm”.

Pas