InstaBIZ

Foto/ Çudia e Kim Kardashian, anakonda 3 metra në oborrin e shtëpisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:34 - 11/11/19 |
xhu lia

Çuditë duket se nuk mbarojnë asnjëherë në familjen Kardashian-Jenner. Më e fundit vjen nga personazhi i njohur telelviziv Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West.

Nëna e saj, Kris Jenner ka publikuar në rrjete sociale një video që i ka habitur pafund ndjekësit. Në oborrin e shtëpisë së Kim dhe Kanye qëndronte një gjarpër i llojit anakonda, i cili arrin deri në 3 metra gjatësi.

Krahas videos Kris ka shkruar: “Duhet të shkojë në shtëpi,”-duke nënkuptuar frikën nga gjarpri.

Nuk dihet se anakonda është ‘kafsha e re shtëpiake’  e tyre, ndërkohë që ata kanë 4 fëmijë të vegjël dhe një veprim i tillë është cilësuar si aspak i sigurt nga ndjekësit./Opinion.al/

Pas