InstaBIZ

Foto/ Cameron Diaz shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës së saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:34 - 18/01/20 |
xhu lia

Në ditët e para të vitit të ri aktorja e njohur hollivudiane Cameron Diaz surprizoi ndjekësit e saj me lajmin se ishte bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj muzikanti Benji Madden kanë mirëpritur të voglën e tyre, të cilën e kanë quajtur Raddix.

Përmes postimit të rrjete sociale, Diaz u shpre më e lumtur se kurrë për ardhjen në jetë të së voglës.

Aktorja u fotografua për herë të parë pas sjelljes në jetë të së voglës, ndërkohë që po largohej nga shtëpia e një mikeshe.

E veshur sportive, aktorja 47-vjeçare dukej në formë të mirë fizike./Opinion.al/

Pas