InstaBIZ

Foto/ Brenda shtëpisë super-luksoze të Rihannës në Londër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:02 - 23/05/19 |
xhu lia

Prej një viti këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna është duke jetuar në Londër. Daily Mail ka publikuar disa foto ku tregon shtëpinë luksoze me 7 dhoma gjumi për të cilën Rihanna paguan qira.

Kjo residencë arrin vlerën e 30 milionë paund. Në të ka gjithashtu një kopsht të madh, dysheme me ngrohje dhe palestër.

Deri para pak ditësh fsqinjët e këngëtares nuk e kishin idenë se ishte pikërisht ajo që jetonte prej një viti në këtë shtëpi./Opinion.al/

t1 t2 t3 t4 t5 t6 t7 t8 t9 t10 t11 t12
<
>

Pas