InstaBIZ

Foto/ Barack Obama zgjedh urimin origjinal për 56-vjetorin e Michelle


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:06 - 17/01/20 |
xhu lia

Ish-Presidenti i SHBA-së Barack Obama i ka dedikuar një kolazh fotosh bashkëshortes së tij, Michelle Obama.

Ditën e sotme ajo ka festuar 56-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti i saj ka vendosur t’a urojë publikisht. “Në çdo skenë, ti je ylli”,-ka shkruar Barack krahas fotove.

Gjatë presidencës së Obamës në Shtëpinë e Bardhë, marrëdhënia e tij me bashkëshorten ka qenë nga me të komentuarat pasi gjithnjë kanë treguar respekt dhe përkushtim për njëri-tjetrin ./Opinion.al/

Pas