Aktualitet

FOTO/ Balla, Klosi dhe Soreca me biçikletë në Stëblevë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 23/05/21 |
Opi Nion

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ministri Blendi Klosi dhe ambasadori i BE, Luigi Soreca e kanë nisur këtë të diel duke shijuar bukuritë e natyrës shqiptare. Ata janë ndalur në Stëblevës në Elbasan.

Përmes një postimi në Facebook, Balla tregon se kanë përshkuar me biçikletë një pjesë rruge drejt Stëblevës.

“Mirëmëngjes! Bashkë me Ambasadorin Luigi Soreca dhe Ministrin Blendi Klosi me biçikleta mes bukurive fantastike të Stëblevës”, shkruan Balla.

Pas