Aktualitet

VIDEO/ Rama, Meta dhe Yuri Kim bëhen bashkë në aktivitetin e “Defender 21”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:19 - 23/05/21 |
Opi Nion

“Defender Europe 21” pas disa qytetesh këtë të dielë ka zbarkuar në Tiranë, ndërsa të pranishëm në Sheshin “Nënë Tereza” janë personalitet ë larta të shtetit shqiptar.

Sikurse shihet edhe në pamjet e aktivitetit të organizuar të pranishëm janë Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim Presidenti Ilir Meta. kryeministri Edi Rama, dhe Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi.

Pavarësisht përplasjeve mes presidentit Meta me kryeministrin Rama por dhe me ambasadoren Kim para zgjedhjeve pasi e akuzoi për ndërhyrje në punët e brendshme të Shqipërisë duket se janë bërë bashkë në këtë aktivitet./Opinion.al

Pas