InstaBIZ

Foto/ ‘3 arsyet për të jetuar’ të Alban Skënderajt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 14/09/19 |
xhu lia

Në pak muaj çifti i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Në një foto të publikuar nga Skënderaj gjatë ditës së sotme, shfaqen Miriami me barkun e rrumbullakosur dhe e vogla e tyre Ameli.

‘3 arsyet për të jetuar’,-ka shkruar Albani si dedikim për familjen e tij.

E veshur me një fustan të bardhë dhe me barkun mjaft të rritur, këngëtarja dukej në formë të mirë fizike duke mbajtur afër vajzën e tyre./Opinion.al/

 

Pas