-Jetë dhe Stil

Foto/ 10 unaza fejesash që çdo femër do të dëshironteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:47 - 06/05/16 |
root

Unazat e fejesës duket se janë të preferuara nga femrat se sa nga meshkujt. Janë ato të cilat kujdesen që unaza e tyre të jetë perfekte dhe të shkëlqejë sa më shumë në gisht. Ja disa ide të cilat mund t’ju vijnë në ndihmë për të zgjedhur unazën tuaj të ëndrrave:

234675810911

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas