Aktualitet

Forcat speciale largojnë granatën nga klinika e syve në Prishtinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 30/11/15 |
b.f

Forcat sepciale për demontim deminim kanë larguar granatën e dorës nga Klinika e Syve.
Raportohet se tani situata në Klinikën e Syve është qetësuar dhe se në çdo moment pritet që stafi dhe pacientët të kthehen në Klinikë.

Në Klinikën e Syve sot rreth gjetur një granatë dore.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas