Aktualitet

Fondet e inceneratorit të Tiranës i kaluan Fierit, SPAK heton transferimin e paraveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 17/11/22 |
Opi Nion

Të tjera detaje kanë dalë në dritë lidhur me çështjen  e inceneratorëve.

Sipas “News 24”, fondet për inceneratorin e Tiranës i kanë kaluar atij të Fierit, ndërsa SPAK ka nisur hetimet për arsyen e transferimit të parave. 

Bëhet me dije se përgjegjëse për kontrollin e transferimit është ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belina Balluku.

Pas