Kronikë

“Fluturon” makina në Llogara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:36 - 20/08/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Llogara, fatmirësisht pa viktima.

Bëhet me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët kanë marrë ndihmë mjekësore në vend.

Rreth orës 13:00, në sheshpushimin e parashutave, në Llogara, një automjet me drejtues shtetasin A. S, duke parkuar mjetin me indietro, ka dalë nga rruga, për pasojë janë dëmtuar lehtë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët kanë marrë ndihmë mjekësore në vend.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas