Bota

Florida/ “Mbijetuesi” vret 4 persona, edhe fëmijën në krahët e nënës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 05/09/21 |
Opi Nion

Një burrë me një jelek antiplumb i cili e cilësoi veten si një mbijetues, domethënë i gatshëm për një botë post-apokaliptike, qëlloi dhe vrau katër persona, përfshirë një fëmijë në krahët e nënës së tij, duke plagosur gjithashtu një vajzë 11-vjeçare, në Lakeland , Florida. Kjo u njoftua nga Sherifi i Qarkut Polk.

Sulmuesi u përlesh me armë me oficerët para se të plagosej dhe të dorëzohej, por në spital ai u përpoq të vidhte një armë nga një polic. Ai rrëfeu se kishte përdorur metadon./Opinion.al

Pas