InstaBIZ

Fjolla Morina dhunohet nga ish i dashuri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:54 - 17/10/15 |
root

Fjolla Morina kishte gjetur dashurinë në krahët e një biznesmeni nga Kosova, madje se nga fruti i kësaj dashurie erdhi në jetë edhe vajza e dytë e saj, Alayah. Por, këngëtarja ka qenë së fundimi viktimë e një sherri, pikërisht nga babai i vajzës. “Bluetooth” shkruan se, ngjarja ka ndodhur në një nga qendrat tregtare më të mëdha në Prishtinë, ku Fjolla së bashku me nënën e saj ishin duke pirë një kafe dhe bashkë me to ishte edhe vogëlushja Alayah. Por, aty ka mbërritur babai i vajzës, i cili është drejtuar nga këngëtarja dhe e ka dhunuar atë. Në suplement thuhet gjithashtu se, Fjolla ka shpëtuar pa lëndime, për shkak se ka reaguar menjëherë dhe është ndihmuar edhe nga persona të pranishëm në lokalin ku ndodhej.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas