InstaBIZ

Nik Xheliaj merr dhuratë nga futbollistat e Kombëtares


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:21 - 17/10/15 |
root

Aktori shqiptar Nik Xhelilaj ka marrë një dhuratë shumë të veçantë. Futbollisti i Kombëtares Shqiptare Ansi Agolli, i ka dhuruar Nikut fanellën e tij. Shumë i lumtur për këtë, artisti e ka veshur bluzën me numrin 7 të Agollit dhe ka bërë një foto në shenjë falenderimi. “Shqipëria bëri histori në Euro 2015. Krenar dhe i lumtur të shpërndaj këtë, ka shkruar ai.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas