InstaBIZ

Fillon sezoni i ri televiziv, por Marina nis pushimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 12/09/18 |
b.f

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara së fundmi pasi ende nuk është zbuluar se cilin emision apo spektakël do prezantojë dhe është ngritur edhe pikëpyetja nëse do e shohim apo jo në ekran këtë sezon televiziv. Vetë Marina ka qëndruar e heshtur duke i lënë thashethemet të qarkullojnë për një kohë të gjatë.

E teksa sezoni i ri televiziv ka filluar, Marina sot ka marrë valixhet dhe është larguar nga Shqipëria. Ajo dhe Geti janë nisur sërish me pushime e këtë e kanë bërë të ditur me anë të postimeve të tyre në Instagram.

Siç duket Marinën nuk do e shohim në ekran këtë fillim sezon. Kujtojmë që moderatorja vazhdon të jetë pjesë e TV Klan.

Pas