InstaBIZ

Fifi për shoqen e saj të ngushtë:”E urreja Ronela Hajatin, më dukej alien”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 07/10/18 |
b.f

Filloreta Raçi është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri. Artistja njihet me emrin e artit Fifi. Ajo numëron një sërë bashkëpunimesh dhe këngësh të suksesshme, të cilat janë kthyer menjëherë në hite.

Së fundmi ajo është ftuar në emisioinin Prive. Në njërën nga rubrikat, Fifi ka zbuluar 10 fakte mbi jetën e saj që shumë nuk i dijnë. Ndër gjërat më interesante ishte ajo çka mendonte për këngëtaren Ronela Hajati. Fifi tregoi se para se ta njihte e urrente sepse kishte dëgjuar fjalë të këqija për të. Kujtojmë që dy këngëtaret janë mike shumë të mira me njëra tjetrën.

“Nuk doja ta shihja me sy. Më dukej si alien por ajo është e mrekullueshme, ju betohem. Kurrë s’ma merrte mendja që do ta bëja shoqe dhe shoqe të ngushtë,” – u shpreh Fifi. Ajo vijoi me komplimenta dhe me një këshillë: “Mos paragjykoni prej kopertinës se asnjëherë nuk i dihet se kush mund të jetë njeri i mirë apo i keq!”

Pas