Sport

FIFA poston në Twitter stadiumin e Krujës, arsyeja është interesanteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:30 - 06/05/16 |
b.f

Pamja e stadiumit të klubit të Kastriotit, e ka magjepsur faqen zyrtare të FIFA-s në Twitter.

Aty është postuar një foto e stadiumit të klubit shqiptar nga Kruja, ku shihet një pamje e jashtëzakonshëm.

“Një vend i pabesueshëm për të luajtur futboll. Stadiumi i Kastriotit në Krujë, Shqipëri”, shkruan FIFA, përcjellë “Lajmi.net”.

Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

111

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas