Aktualitet

Fier/ Vjehrri vret bashkëjetuesen e djalit dhe më pas veten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 12/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Roskovec. Policia bën me dije se 61-vjeçari Xh. H.,  dyshohet se ka vrarë në banesë me thikë bashkëjetuesen e djalit, shtetasen M. H., 30 vjeçe dhe më pas ka varur veten në një pemë pas banese.

“Sot rreth orës 12:30, në fshatin Vidhishtë, Roskovec, shtetasi Xh. H., 61 vjeç, dyshohet se në banesë ka vrarë me thikë bashkëjetuesen e djalit, shtetasen M. H., 30 vjeçe dhe më pas ka varur veten në një pemë pas banes”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Pas