Kronikë

Fier/Gjendet i pajetë në rrugë 45-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:03 - 06/08/22 |
Opi Nion

Një person është gjetur i pajetë gjatë orëve të para të mëngjesit, në qytetin e Fierit.

Viktima është një 45-vjeçar, ndërsa policia bën me dije se ka dyshime që vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

“Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Apollonia”, Fier, është gjetur në rrugë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi D. G., 45 vjeç, banues në Fier. Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedural”, njofton policia./Opinion.al

 

Pas