Aktualitet

Festa e Flamurit, liderët shqiptarë edhe këtë vit të ndarë 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:37 - 28/11/15 |
b.f

Dita e Pavarësisë nuk ka arritur t’i bashkojë politikanët shqiptarë, ashtu sikurse bashkoi në 1912 gjithë shqiptarinë.

Edhe këtë vit Festa e Pavarësisë është uruar në kampe të ndara politike.

Nga Vlora uroi Presidenti Nishani dhe Kryeministri Rama, ndërsa të djathtët, ashtu si prej vitesh tashmë, përcuan urimet e tyre nga Varrezat e Dëshmorëve të Kombit, ku i pranishëm ishte ish-Kryeministri Berisha dhe kreu i PD Basha, i cili ka kujtuar kështu edhe ditën e Clirimit.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas