InstaBIZ

Femrat seksi postojnë sondazhin e Opinion.al


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 12/11/15 |
root

Sondazhi i Opinion.al, se cila është vajza më seksi në Shqipëri, duket se është marrë shumë seriozisht edhe nga bukuroshet shqiptare, të cilat i kemi përfshirë në të. Ka qenë fillimisht këngëtarja Çiljeta Xhilaga ajo që ka postuar e para këtë sondazh, duke e cilësuar garën shumë të fortë.

Armina Mevlani i ka ftuar gjithashtu ndjekësit e saj të votojnë për të, duke e postuar sondazhin në faqen e saj zyrtare në Facebook.

 

Edhe këngëtarja Bleona Qereti e ka vendosur sondazhin në faqen e saj të shoqëruar me një foto nudo, e cila duket se i ka sjellë edhe debate të forta me fansat e saj.

Po ju a e keni votuar të preferuarën tuaj?! Bëjeni sa më parë, sepse shumë shpejt do të shpallim fituesen tonë.

 

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. femratmemepakprsonalitet kane kerkuar dhe venesondazhin ne faqet e tyre e para bordelloja e dyta katastrofa dhe mashtrusja bleona nga qerreti

Pas