-Jetë dhe Stil

Femrat më të bukura, në opozitë apo qeveri?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:08 - 25/10/15 |
b.f

Majtas apo djathtas? Cila forcë politike ka sot femrat më të bukura? Jetojmë një kohë, kur në politikën shqiptare janë shtuar femrat e bukura, ndryshe nga fillimi i viteve ‘90, kur Arta Dade u cilësua si femra e parë shqiptare që mbante postin e Ministres së Jashtme dhe një ndër gratë më të bukura të politikës. Sot, konkurrenca është shumë më e fortë, jo vetëm në qeveri e parlament, por edhe mes zëdhënëseve sharmante të partive. Ku jane femrat me te bukura, ne opozite apo qeveri, si mendoni?

 

blerina gjylametigrida duma

Blerina Gjylameti – PS                                                    Grida Duma -PD

 

MimiKodheli_654201laura vorpsi

Mimi Kodheli- PS                                                                      Laura Vorpsi – PD

 

 

albana-vkshiesmeralda shkjau

Albana Vokshi – PD                                                              Esmeralda Shkjau – PS

arta dadejozefina

Arta Dade – PS                                                Jozefina Topalli  – PD

silvana cakamesila_doda

Silva Caka – LSI                                                                             Mesila Doda

 

Jorida-Tabaku-e1440049582740olta xhacka

Jorida Tabaku- PD                                                                  Olta Xhacka – PS

 

klajda gjosha89majlinda bregu

Klajda Gjosha – LSI                                                                 Majlinda Bregu- PD

 

erla mehilliarmela

Erla Mehilli- PD                                                                                  Armela Imeraj- PS

 

kejdi mehmetajOriela-Nebiaj

 

Kejdi Mehmetaj- LSI                                                               Oriela Nebiaj – PD

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas