InstaBIZ

Fansat e Rihannës me pampers me vete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:38 - 28/09/15 |
root

Fansat brazilianë të Rihanna-ës, e konsiderojnë koncerti e saj “Rock in Rio” si eksperiencën më të bukur të jetës së tyre. Disa nga fansat e flaktë janë të vendosur të ndjekin koncertin e saj pa asnjë shkëputje nga fillimi në fund, duke zënë dhe vendet përballë skenës. Vetë këngëtarja ka postuar një foto në Instagram duke treguar fansat që presin koncertin. Në diçutrën e fotos shkruhet: “Disa nga fansat e Rihanna-s do të veshin bebelina… nuk duan të humbin koncertin për të shkuar në banjë”.

Now that's dedication: Fans showed the disposable diapers they planned to wear so as not to lose their place in line should they need to go to the bathroom as they waited for Rihanna's Rock In Rio concert Saturday

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas