InstaBIZ

Familja Mbretërore mbush me urime Meghan Markle për 40-vjetorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:47 - 04/08/21 |
Opi Nion

Sot është një ditë e veçantë për Meghan Markle, e cila feston 40-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të shënuar, nuk kanë munguar urimet e shumta për dukeshën e Sussex, madje, as nga familja mbretërore, përfshirë, Mbretëreshën Elizabeth, Kate Middleton dhe Princin William.

“I uroj Dukeshës së Sussex gëzuar ditëlindjen sot”, shkruhet në llogarinë e Mbretëreshës në “Twitter”. Ky postim është shoqëruar me foto të Meghan dhe Harry-t, së bashku me djalin e tyre, Archie.

Por vëmendjen e mori një foto tjetër, ajo ku shfaqej Markle me Mbretëreshën. Poza është realizuar në Chester në vitin 2018, ndërsa një imazh tjetër tregonte Meghan së bashku me Archien në Afrikën e Jugut të realizuar në vitin 2019.
Nga ana tjetër, William dhe Kate shkruan në “Twitter”: “I urojmë gëzuar ditëlindjen e 40-të Dukeshës së Sussex!”.

“The Sun” shkruan se Meghan do e festojë ditëlindjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një ftesë goxha të madhe.
Kjo është ditëlindja e parë që Meghan do të festojë pasi hoqi dorë nga titujt mbretërorë në muajin mars, dhe dy muaj pasi u bë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë vajzën Lilibet.

 

Pas