Aktualitet

Erion Veliaj: Lavdi dëshmoreve dhe 103 pemë të reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 29/11/15 |
b.f

Lavdi dëshmoreve! Femijet e SOS dhe Bashkia Tirane mbollën 103 pemë te Varrezat e Dëshmoreve, kujtimi i gjenerates se re. Kështu shkruan Erion Veliaj, Kryebashkiaku I cili këtë e ka menduar si një aktivitet I cili është ndër të parët e ditës së sotme me rastin e festimeve nga Bashkia e Tiranes.
pemeeeeeee

Por edhe këtu ka patur një numër shumë të vogel pjesëmarresish.

Nismat e mbjelljeve të pemeve jane tradita perëndimore të cilat jane aplikuar shumë edhe nga kryetaret e mëparshëm te bashkisë Tirane. Veliaj e ka bere këtë postim por nuk shfaqet në asnjë nga fotot e postuara në Twitter duke ngritur pyetjen nese ai nuk ka qënë I pranishëm në këtë aktivitet?

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas