InstaBIZ

Era Istrefi blen FerrariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:50 - 03/05/16 |
root

image

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar në profilin e saj në Snapchat, në makinë Ferrari të kuq.

Nuk e dimë nëse kjo është makina e saj, por me famën ndërkombëtare dhe koncertet e shumta që ka bërë ndoshta të ardhurat e saj janë shtuar…

Nëse është e jotja, e gëzofsh Era!

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas