InstaBIZ

Eneda Tarifa:Si e kam prezantuar unë “Portokallinë” nuk e prezanton askush


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:39 - 07/10/18 |
el ida

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa për një periudhë të gjatë kohore moderoi dhe spektaklin e humorit “Portokalli”.

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” të Rudina Dembacajt, Eneda Tarifa ka dhënë disa deklarata në lidhje me eksperiencën e saj në Portokalli.

I thua ndonjëherë vetës: Si e kam prezantuar unë “Portokallinë”, nuk e prezanton askush?”- i tha Dembacaj.

“Këtë e them me bindje të plotë,”- tha këngëtarja, duke lënë mënjanë modestinë.

Pas