Kronikë

Emri/ Plagoset me armë zjarri ish-kryetari i komunës së Velipojës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 29/11/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në qendër të qytetit të Shkodrës në afërsi të Kishës Ortodokse. Mësohet se ka mbetur i plagosur ish-kryetari i Komunës, Velipojë,  Pashko Ujka.

Rrethanat momentalisht janë të paqarta, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas