Kronikë

Emri/ Makina del nga rruga, humb jetën 35-vjeçari nga Mirdita


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 17/09/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të fshatit Ndërfushaz në Mirditë. Mësohet se automjeti ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e një 35-vjeçari.

Sipas informacioneve, viktima e këtij aksidenti është identifikuar si Gersi Nikolli. Aktualisht autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volksëagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ Opinion.al

Pas