Kronikë

Emri/ Ky është 60-vjeçari që u hodh nga spitali “Shefqet Ndroqi”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:25 - 30/11/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak pas mesnate në Tiranë. Mësohet se një 60-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë të spitalit “Shfeqet Ndroqi”, i cili përdoret për pacientët e infektuar me COVID-19.

Mësohet se viktima është identifikuar si Leonard Skabona. 60-vjeçari nga Kurbini kishte 2 ditë i shtruar në spital pasi ishte infektuar me COVID-19.

Ndërkohë, grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Ky është rasti i 5 brenda pak muajsh që pacientë që janë duke marrë trajtim në spital hidhen nga katet e larta të tij./ Opinion.al

Pas