Kronikë

Emri/ Kërcënoi me armë zjarri Policinë në Kamzë, vetëdorëzohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:59 - 03/06/20 |
Opi Nion

Një person ka kërcënuar me armë zjarri policinë në Kamzë. Ndërkohë, Policia reagoi duke rrethuar banesën e tij dhe duke e detyruar që të vetëdorëzohet.

Mësohet se personi që kërcënoi policinë është identifikuar si Ronald Kryemadhi. Gjatë kohës së negociatave me Kryemadhin, policia ndaloi  qarkullimit në perimetrin e sigurisë si dhe evauoi banorët.

Kryemadhi është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 5, për veprimeve të mëtejshme. Grupi hetimor vijon kontrollin në banesë, për gjetjen dhe sekuestrimin e armës së zjarrit./ Opinion.al

Pas