Kronikë

Emri/ Gruaja qëllon me sqepar bashkëshortin në Kurbin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 06/11/20 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm një grua në Kurbin ka plagosur bashkëshortin e saj gjatë një konflikti.

Mësohet se gruaja e identifikuar si Drane Deda, e ka goditur burrin Llesh Deda me sqepar në kokë, ndërsa aktualisht ai është transportuar në gjendje të rëndë në spital.

Mësohet se burri ka qenë nën efektin e alkoolit, ndërsa ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij rreth 58–vjeçe.

ka goditur me sqepar në kokë bashkëshortin e saj pas një konflikti në Kurbin në orët e para të mëngjesit të sotëm. Burri është dërguar në gjendje të rëndë në spital pasi ka marrë plagë.

Mësohet se çifti ka pasur herë pas here konflikte të vazhdueshme, teksa kanë dhe disa fëmijë. Në zonën ku ata banojnë në Kurbin ata njihen si persona konfliktual./Opinion.al

Pas