Kronikë

Emri/ Atentati ndaj 35-vjeçarit, gjendet e djegur makina e autorëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:41 - 05/11/20 |
Opi Nion

Një 35-vjeçar u plagos me armë zjarri ditën e djeshme në Tapizë nga persona ende të paidentifikuar. Mësohet se i plagosur është 35-vjeçari Ervin Kodra, kushëri i Durim Bamit.

Ndërkohë, pas kontrolleve të ushtruara nga policia, në fshatin Valias është gjetur makina që dyshoht të jetë përdorur nga autorët për të kryer atentatin.

Makina është Volkswagen golf 5, totalisht e djegur madje nuk ka as numër shasie pasi i është fshirë, ndërsa brenda saj nuk janë gjetur armë apo sende të tjera.

35-vjeçari aktualisht dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa bëhet me dije se është jashtë rrezikt për jetën./ Opinion.al

Pas