Kronikë

EMRI/ Arrestohet efektivi RENEA-s gjatë një operacioni antidrogë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:45 - 20/08/21 |
Opi Nion

Ështrë arrestuar gjatë një operacioni antidrogë efektivi i RENEA-s.

Bëhet me dije se efektivi është identifikuar si Rael Luli, i cili u arrestua nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat pranë Ministrisë së Brendshme.

Nga ana tjetër gjatë operacionit antidrogë janë arrestuar dhe katër persona të tjerë./Opinion.al

Pas