Kronikë

EMRI/ Arrestohet 33-vjeçari, u kap me armë zjarri dhe fishekë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 26/09/21 |
Opi Nion

Një 33-vjeçar është prangosur nga policia e Shkodrës, sepse u kap me armë zjarri dhe fishekë.

Njoftimi zyrtar i autoriteteve bënë me dije se gjatë kontrollit në banesën e shtetasit Saimir Mali, banues në Ganjollë u gjetën 1 armë zjarri kallashnikov, një krehër me fishekë luftarakë dhe një sasi lënde narkotike të dyshuar kannabis sativa.

Ndër të tjera mësohet se i riu akuzohet për veprat penale “Armëmbajtja pa leje“ dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”./Opinion.al

Pas