Kronikë

EMRAT/ Sherr pranë zyrave të LSI në Sauk, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 18/04/21 |
Opi Nion

Një sherr ka ndodhur në mesnatë në Sauk pranë zyrave elektorale të LSI ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Ende nuk ka të dhëna nëse sherri ka ndodhur për arsye politike apo motive të tjera, transmeton News24.

Bëhet me dije se të plagosurit janë Roland dhe Oltjan Doka dhe i përkasin moshës 25 dhe 23 vjeç.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë, nga ku është evidentuar se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme, të tipit “Benz” dhe “Audi”.

Pas