Aktualitet

VIDEO/ Restaurimi i maternitetit të Lezhës, Rama: Ëndrra e bë realitet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:28 - 18/04/21 |
Opi Nion

Materniteti i Lezhës është transformuar.

Pamjet i ka shërndarë në rrjetet sociale Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, teksa e konsideron këtë ndryshim si një ëndërr shumëvjeçare të komunitetit.

Mbi foton e publikuar, ku shihet dhe investimi i bërë nga qeveria, Rama shkruan se është kaluar nga errësira në dritë.

Postimi i plotë:

Nga errësira në dritë
U bë realitet një nevojë e kthyer në ëndrrën shumëvjeçare të komunitetit

Pas