Kronikë

Emrat/ Kush janë të arrestuarit në Kadastrën e Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:43 - 26/07/21 |
Opi Nion

Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me arrestimet e kryera ditën e sotme në Kadastrën e Tiranës.

Mësohet se pas pas hetimeve të SPAK për korrupsion kanë rënë në pranga  Neritan Balbusha, i cili akuzohet për ndikim të paligjshëm. Po ashtu masa e sigurisë “arrest në burg” është vendosur dhe për Admir Burin.

Ndërkohë është pezulluar nga detyra Panol Nikolla, i cili akuzohet për korrupsion./Opinion.al

Pas