Kronikë

Gjendet një valixhe e braktisur në Tiranë, njoftohen forcat xheniere


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 26/07/21 |
Opi Nion

Një valixhe e braktisur është konstatuar në trotuar në në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka vendosur perimetrin e sigurisë, po ashtu është bërë njoftimi i forcave xheniere për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë, grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas