Kronikë

Emrat/ Kultivonin bimë narkotike, arrestohen babë e bir në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:57 - 24/07/21 |
Opi Nion

Policia e Fierit ka arrestua dy persona, babë e bir, pasi gjatë kontrollit në banesën e tyre u gjetën dhe sekuestruan 3.2 kg kanabis dhe fidanë narkotikë të mbjellë në kuti felizoli.

Policia informon se në pranga kanë rënë Xhemal Çobaj dhe Qamil Çobaj banues në Cakran. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas