Aktualitet

EMRAT/ Ishin infektuar me COVID-19,humbin jetën 3 pjestarë të një familje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 06/03/21 |
Opi Nion

Kanë humbur jetën nga COVID-19  tre pjestarë të një familjeje në Rubik.

Bëhet me dije se kanë humbur jetën, babai, nëna dhe djali i tyre i vetem. Viktima janë Hamit dhe Dushe Cara, si dhe djali Alban Cara.

Mediat raportojnë se familjarët ishin prej ditësh të infektuar nga virusi dhe prej komplikacioneve të rënda nuk kanë mundur të mbijetojnë./Opinion.al

Pas