Aktualitet

Emisioni “Stop” kamera të fshehtë/ Bamirësi të lë me barrë, heq magjinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:06 - 22/02/22 |
Opi Nion

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” transmeton sonte në mbrëmje me zë dhe figurë rastin e një “bamirësi”, që pretendon të zgjidhë magjitë. Por mënyra që ai ka zgjedhur është paksa e çuditshme.

“Bamirësi” fton gratë e reja, për të kryer marrëdhënie seksuale, si mënyra më e mirë për tu shëruar nga shqetësimet. Ai madje tregon, se shumë gra shkojnë tek ai edhe ka ndihmuar shumë njerëz.

Po cila është mënyra, që përdor “njeriu i mirë”, për të sjellë në terezi gratë e vajzat dhe çfarë mekanizmash përdor për të hequr qafe gruan e tij “gjatë punës”. Detaje për të mos u humbur do të shihni sonte në orën 20.05, në emisionin “Stop”, në ekranin e TV Klan.

Pas