InstaBIZ

Emina Cunmulaj dua që vajza ime të bëhet modele si unëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:51 - 20/10/15 |
root

Emina Cunmulaj bashkë me bashkëshortin e saj Sam Nazarian, presin të bëhen prindër të një vajze. E në këtë periudhë kur pret të bëhet nënë, modelja është bërë edhe nostalgjike duke u rikthyer pas në kohë. Ajo ka rikujtuar punën e saj  si modele prej 15 vitesh si dhe që falë prindërve ka arritur t’i plotësojë ëndrrat e saj. Duket se modelja do të veprojë njësoj edhe me vogëlushen e saj duke thënë se ajo do të dnejkë hapat e saj. “Ajo të ndjekë hapat e nënës në pasarela të modës për Roberto Cavalllin”, ka thënë  Emina.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas