InstaBIZ

Irena Kita e ndan gëzimin e fitores me vajzën e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:19 - 20/10/15 |
root

Irena Kita dhe Dj Sardi u shpallën mbrëmë fituesit e natës së pestë të “Dance With Me”. Avokatja Irena Kita ka fituar shumë adhurues nga ky spektakël, por mbrëmë njëra prej tyre ka qenë më e veçanta. Ajo është vajza e saj katërvjeçare, Sophie e cila bashkë me mami Irenën, kanë festuar këtë trofe të mami Irenës. Shikojini sa të ëmbla që duken…

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas