InstaBIZ

Elita Rudi , një nuse tradicionale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 18/09/18 |
el ida

Prezantuesja e njohur Elita Rudi sapo na tregoi  që është një nuse tradicionale.

Ajo postoi  në Instagram një fotografi bardhë e zi duke na treguar  pajën e nuses,  traditë kjo e vjetër e nuseve shqiptare.

Moderatorja , Elita Rudi do të martohet për pak ditë me reperin  Gjiko.  Për  çiftin prej mujsh  flitet se presin edhe një fëmijë. Ceremonia e dasmës do të mbahet në Prishtinë dhe të pranishëm do të jenë rreth 700 njerëz.

Edhe pse janë në një lidhje prej kohësh, çifti u fejua në muajin qershor, në ditëlindjen e Elitës.

 

View this post on Instagram

 

4

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Pas