Te Fundit

Elisa Spiropali kopjon Ramën, foto teksa shihet në pasqyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:26 - 19/03/21 |
Opi Nion

Pas publikimit të fotomontazhit të kryeministrit Edi Rama, edhe ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka bërë një postim të ngjashëm në “Instagram.”

Spiropali ka publikuar një foto teksa shihet në pasqyrë dhe e shoqëron me një mbishkrim të poetit Jorge Luis Borges.

I pashë të gjitha pasqyrat e botës dhe asnjëra prej tyre nuk më pasqyronte mua”, shkruan deputetja socialiste.

Dy ditë më parë Rama publikoi një fotomontazh, krahas së cilës shkuante shkruante se po fliste me veten.

Pas