Kronikë

Elbasan/ Makina del nga rruga, shoferi braktis “BMW”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 21/12/22 |
Opi Nion

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Elbasan-Gjinar, ku një automjet doli nga rruga dhe përfundoi në një arë.

Policia mbërriti në vendngjarje, por nuk gjeti asnjë person në makinë.

Bëhet fjalë për një mjet tip “BMW” ngjyrë të zezë, që u gjet i braktisur, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Pas